Vzpomínky na léto 2015 – Dovolená part. 1 – Yellowstone

I když hrozně nerada se vracím do takto vzdálených příspěvků, ale nastal čas zveřejnit první fotky z naši letní dovolené. Tato část se týká začátku od doby, kdy nás pijeli navštívit Lukyho rodiče až po celé cestování v Yellowstone. Další část zveřejním doufám brzo.

První galerie se týká výletu do Rockies ještě před našim roadtripem. Vyjeli jsme lanovkou na Sulphur Mountain, ze které jsou nádherné výlety na Banff a velkou část Národního Parku. Odpoledne jsme spěchali domů, protože jsme měli domluvenou grilovačku s domacími a se sousedy.

Po grilovačce na druhý den ráno jsme vyjížděli na dovolenou. Z toho dne nemám žádné fotky, protože jsme se prakticky nezastavovali, abychom dojeli na naše první místo kousek nad severní bránou Yellowstone ještě za dne. Jelikož se nám překračování hranic nečekaně prodloužilo na až něco přes 3 hodiny, na místo jsme dojeli už za tmy.

Duvodem čekání bylo, že americký imigrační úředník se rozhodl, že nás nepustí do USA bez toho, aniž bychom si zajeli zpátky na Kandaské hranice prodloužit náš workpermit. Toto jsme měli naplánováno až po cestě zpátky, ale kdo ví, třeba by to pak dopadlo úplně jinak.

Než vás teda pustím to prohlížení fotek z Yellwstone, ještě dodám, že všechno ubytování až na jedno v Kanadských Rockies sjme měli zařízeno předem přes AirBNB, vřele všem doporučuju. Kde jsme mohli jsme si zamluvili chatku (cabin) a kde to nešlo, jsme měli krásné ubytování v domě.

Jakékoliv dotazy k tomuto road tripu můžete směřovat do komentářů pod článek a nebo pod konkrétní fotografii.
Celkem jsme ujeli za 2 týdne okolo 8500 km a to ve čtyřech, s jedním řidičem, a naším autem Toyota Matrix!

25. srpna

26. srpna

Leave a Comment

Your email address will not be published.